Az Eger férfivízilabda-csapata a vártnál is nagyobb különbségű, fölényes diadalt aratott a grúz bajnok Tbiliszi felett a Bajnokok Ligája szeptemberi első fordulójából elhalasztott, s kedden pótolt mérkőzésén.

Eredmény, BL, A csoport, az 1. fordulóból pótolt meccs:
ZF-Eger - Tbiliszi (grúz) 27-5 (9-2, 5-0, 7-2, 6-1)
a magyar csapat góldobói:
Gór-Nagy, Gerritse, Biros 4-4, Salamon, Varga II. Zs., Lőrincz 3-3, Kovács G. 2, Seman, Bátori, Bundschuh, Chilkó 1-1

Kovács Gábor büntetőjével 25 másodperc elteltével már vezetett a hevesi együttes, amely a remek napot kifogó Gór-Nagy Miklós mesterhármasával villámgyorsan négygólos előnyre tett szert. A csoportban sereghajtó grúzok szépítése után (4-1) újabb egri találatok következtek.

A második negyed közepén Bátori Bence bombájával már 10-2 volt a hazaiak javára, a nagyszünetre pedig - a második játékrész hajrájában született Salamon Ferenc-góllal - 14-2-es állásnál vonulhattak a csapatok.

A harmadik nyolc perc végén már 21-4-re vezetett a hazai csapat, a vége 27-5-ös győzelem lett.