Majdnem meglepetést okozott a Siófok nőikézilabda-csapata, amely a bajnokság 20. fordulójában úgy kapott ki három góllal a Győri Audi ETO együttesétől, hogy az 54. percig vezetett a bajnok ellen.

Eredmény, női NB I, 20. forduló:
Siófok - Győri Audi ETO KC 30-33 (17-14)

Kovacsics révén ugyan a Pálinger Katalint nélkülöző győri együttes szerzett vezetést, ám a Siófok nemcsak átvette a vezetést, de a félidő során már négy góllal is vezetve 17-14-es előnnyel mehetett pihenőre.

A második félidőben ugyan kapaszkodott a Győr, de fordítania csupán az 54. percben sikerült (29-30). Az utolsó hat percet 3-1-re hozta a bajnok Spiridon, Amorim és Bradeanu találataival, így végül nagy küzdelemben 33-30-ra diadalmaskodott.

"Az eredmény szerint BL-szinten játszott a Siófok, gratulálok" - nyilatkozta a mérkőzés után Konkoly Csaba, a győriek vezetőedzője.