Az MKB-Euroleasing Sopron 76-73-ra nyert Brnóban a női kosárlabda Euroliga tizedik fordulójában, és a második helyen végzett a B csoportban. A MiZo Pécs 75-48-as vereséget szenvedett Bourges-ban, s ezzel negyedik lett az A csoportban.

Eredmény, 10. forduló, B csoport:
Brno (cseh) - MKB-Euroleasing Sopron 73-76 (19-19, 23-19, 16-17, 15-21)
legjobb magyar dobók: Milovanovic 21, Horti 16, Honti 14

Remekül kezdett a Sopron - amely már az előző fordulóban biztosította helyét a 16 között -, főként Horti Dóra volt elemében, aki az első negyedben nyolc pontot szórt. A folytatásban kissé elhúztak a hazaiak, így a félidőben 42-38 volt az állás.

A fordulást követően is kiegyenlített volt az összecsapás, a Sopron a zárónegyed előtt három pontra felzárkózott. Az utolsó felvonásban, négy perccel a vége előtt a vezetést is átvette, amit már nem is engedett ki a kezéből.

A Sopron a nyolcaddöntőben az A csoport harmadik helyezettjével, a lengyel Wisla Kraków-val találkozik.

6. Lille 13

A MiZo Pécs 2010 csapata 75-48-as vereséget szenvedett Bourges-ban, s ezzel a negyedik helyen végzett az A csoportban. Fűzy Ákos csapata a nyolcaddöntőben a B csoportot megnyerő olasz Veneziával találkozik.

Eredmény, 10. forduló, A csoport:
Bourges (francia) - MiZo Pécs 2010 75-48 (19-14, 20-15, 19-10, 17-9)

6. Orenburg 12

A BSE magabiztos győzelmet aratott vendégként a Vasas felett az UNIQA női NB I-ben. A két fővárosi csapat mérkőzésén az esélytelenebb hazaiak a második negyed közepéig remekül tartották magukat a Farkas Sándor irányította városmajori együttes ellen. A második félidőben viszont egyre nőtt a különbség, a Vasas ekkor már csak 11 pontra tudta megközelíteni riválisát. A találkozó legjobbja a BSE bolgár légiósa, Lidia Milkova volt 23 ponttal és kilenc lepattanóval.