A Kelet csapata izgalmas mérkőzésen legyőzte Nyugatot az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) hagyományos All Star-gáláján, Atlantában. A mérkőzés legjobbjának (MVP) a kétgólos Eric Staalt választották.

Eredmény:
Kelet - Nyugat 8-7 (5-1, 0-2, 3-4)
Atlanta, Philips Arena, 18 644 néző
gól: Eric Staal (1:20, 52:35), Andrej Markov (9:43), Alekszander Ovecskin (13:35, 17:49), Brian Campbell (15:10), Marian Hossa (44:08), Marc Savard (59:39), illetve Rick Nash (0:12, 29:34, 41:56), Scott Niedermayer (35:08), Ryan Getzlaf (40:41), Dion Phaneuf (45:07), Marian Gaborik (50:57)

Nash, a Nyugat egyik csatára már a 12. másodpercben eredményes volt, ez új gyorsasági csúcs a gálák történetében. Ezt követően viszont ötször is betalált Kelet, Ovecskin kétszer is.

A folytatásban a vendégek mindent megpróbáltak, miközben kapusuk, Nabokov hihetetlen védéseket mutatott be. A harmadik harmad elején gyors duplával Nyugat egyenlített, azonban Savard 20.9 másodperccel a vége előtt eldöntötte az összecsapást.