A Detroit sorozatban tizedik hazai győzelmét aratta a St. Louis elleni 5-3-as siker alkalmával, a Red Wings az utolsó harmadban vitte döntésre a dolgot, amikor három góllal terhelte meg a Blues hálóját. A hazaiaknál a svéd Henrik Zetterberg négy ponttal zárt (1 gól, 3 assziszt), Nicklas Lidström három gólpasszt osztott ki, Dominik Hasek pedig 24 lövést védett.

A másik mérkőzésen a Calgary már az első félidőben elhúzott 3-0-ra a Colombus ellen Jerome Iginla és Robyn Regehr vezérletével, előbbi térdsérüléséből visszatérve három pontot hozott össze (övé volt az első gól, majd közreműködött két másik találatban is), utóbbi pedig szezonbeli első gólját szerezte, és további két assziszttal iratozott fel a kanadai listára.

eredmények:
Calgary Flames - Columbus Blue Jackets 6-2 (3-0, 2-2, 1-0)
Iginla (11:55, emberelőnyből), Regehr (12:14), Giordano (15:08, ee.), Langkow (20:30), Huselius (30:58, ee., kettős ee.), Warrener (57:52, kettős ee.), illetve Klesla (21:03), Chimera (36:29)

Detroit Red Wings - St. Louis Blues 5-3 (1-1, 1-1, 3-1)
Zetterberg (0:33), Holmström (28:29, ee.; 47:42), Draper (53:31, emberhátrányból), Cleary (59:32, üres kapu), illetve Stempniak (1:06), R. Johnson (34:44, eh.), Tkachuk (49:56)