Összesítésben egyetlen góllal jobbnak bizonyult a nőikézilabda EHF-kupa nyolcaddöntőjében a Cornexi-Alcoa a román Rapid Bucurestinél. A Győri ETO magabiztos győzelmet aratott az orosz Don Rosztov ellen, és ezzel bejutott a KEK negyeddöntőjébe.

Női EHF-kupa, nyolcaddöntő, visszavágó:
Cornexi-Alcoa - Rapid Bucuresti (román) 29-24 (15-9)
a magyar góldobók: Kenyeres, Deli 8-8, Gisca, Kulcsár 4-4, Virincsik 2, Németh, Szőke, Siti 1-1
továbbjutott: Cornexi-Alcoa, 56-55-ös gólkülönbséggel

Jól kezdett a Cornexi, Deli és Kenyeres révén negyedóra alatt ledolgozta az első mérkőzésen összeszedett négygólos hátrányát. Azután sokáig állandósult a különbség, majd a szünet előtti ritmusváltás megtette hatását: Gisca - aki éppen a bukaresti klubtól érkezett Székesfehérvárra - többször is eredményes volt.

A második félidőben továbbra is hengerelt a hazai gárda, az 55. percre 28-19-re elhúzott, de ekkor fantasztikus hajrába kezdett a Rapid, és kis híján kicsikarta a továbbjutást.