A magyar U21-es labdarúgó-válogatott 1-0-s győzelmet aratott Izlandon az Európa-bajnoki selejtező 8. csoportjában, ennek ellenére visszacsúszot a harmadik helyre, mivel a svédek 6-0-ra verték a máltaiakat.

U21-es Európa-bajnoki selejtező, 8. csoport:
Izland - Magyarország 0-1 (0-1)
Reykjavik, 500 néző
vezette: Buttimer (ír)
Izland: Halldórson - Gislason, Bjarnason, Ottesen, Gunnarsson - Kristjánsson, Skúlason, Vidarsson, Hallfredsson - Pálmason, Sigurdsson
Magyarország: Fülöp - Balogh, Máté, Takács, Regedei - Czvitkovics (Józsi, 80.), Sándor Gy., Vadócz, Pollák - Feczesin (Jovánczai, 89.), Tisza (Magasföldi, 76.)
gól: Sándor Gy. (13.)

A magyar válogatott lendületesen kezdte a mérkőzést, amely előbb helyzetet, majd a 13. percben gólt eredményezett. Ezt követően Róth Antal együttese elsősorban az eredmény tartására törekedett, ellenfele pedig ötlettelenül próbálkozott, így nem változott az eredmény.

A csoport további találkozóin:
Bulgária - Horvátország 2-1
Svédország - Málta 6-0

A csoport állása:
1. Horvátország 15 pont, 2. Svédország 12 (12-7), 3. Magyarország 12 (6-3), 4. Izland 6 (7-7), 5. Bulgária 6 (6-9), 5. Málta 3