A Pápa első élvonalbeli hazai találkozóján egy pontot szerzett, miután 2-0-s hátrányról kiegyenlített a Videoton ellen a labdarúgó Arany Ászok Liga 2. fordulójában.

Arany Ászok Liga, 2. forduló:
Lombard Pápa FC - Videoton FCF 2-2 (0-2)
Pápa, 2000 néző
vezette: Dubraviczky
Pápa: Szép - Radics (Kincses, 65.), Szekér, Farkas A., Róth - Vörös (Stevica, 46.), Lászka, Kovács P., Usvath (Tóth Cs., 46.) - Medved, Germán
Videoton: Sebők Zs. - Kriston (Tereánszki-Tóth, 58.), Koller, Kuttor, Kovács H. - Szalai, Zöld Z., Tóth B., Györök - Szabó T. (Alumona, 79.) - Magasföldi (Csordás Cs., 70.)
gól: Germán (64., 11-esből), Medved (71.), illetve Kuttor (32.), Koller (36.)
kiállítva: Koller (83.)
sárga lap: Kovács H. (31.), Zöld (52.), Kriston (57.), Sebők Zs. (63.), Koller (82., 83.)

32. perc: Györök beadása után Kuttor 5 méterről laposan lőtte a labdát a jobb sarokba (0-1).

36. perc: Szabó T. végzett el egy szabadrúgást a jobb oldalról, s ívelését Koller felugorva a kapu közepébe fejelte (0-2).

64. perc: Stevia buktatásáért megítélt 11-est Germán félmagasan a kapuba jobb oldalába rúgta (1-2).

71. perc: Kincses ívelt középre a jobb oldalról Medved lefordult Tereánszky-Tóthról, majd 10 méterről, jobbal a jobb sarokba bombázott (2-2).

83. perc: Koller szövegelésért megkapta második sárga lapját, ezért a játékvezető kiállította.

Az első félidőben a hazaiak játszottak fölényben, két nagy lehetőséget is elpuskáztak, a Vidoton pedig pontrúgásból kihasználta a lehetőségeit. Fordulás után még nagyobb fölényben játszottak a hazaiak, így megérdemelten egyenlítettek, sőt akár a győzelmet is megszerezhették volna.