"Mindkét edző alatt mozog a kispad" - mondták a meccs előtt, s úgy néz ki, ez a mérkőzés sem segítette ki egyik szakvezetőt sem a gödörből, hiszen változatos mérkőzésen igazságos döntetlen született. A Ferencváros 0-2-ről fordított, majd a soproniak újra kiegyenlítették az állást. Két volt FTC-játékos (Tóth Mihály és Csiszár Ákos) is gólt szerzett előző együttese ellen.

Az egy-egy ponttal a Fradi két, a Sopron egy helyezést javított. A címvédő ezzel együtt már 15 ponttal van lemaradva a listavezető MTK-tól.

Borsodi Liga, 15. forduló:
Ferencváros - Sopron 3-3 (0-2)
Üllői út, 5000 néző
vezette: Sápi
Ferencváros: Szűcs L. - Cheregi, Dragóner, Gyepes, Nagy N. - Kriston, Szabó T. (Vén, 81.), Pinte, Szkukalek (Zombori, 46.) - Fülöp (Jovic, 46.), Horváth P.
Sopron: Farkas - Vincze, Szabados, Horváth R., Salagean - Csiszár, Somogyi, Tóth I. (Bausz, 75.) - Sira (Perger, 57.), Tóth M., Nagy T. (Prazenica, 84.)
gól: Jovic (54.), Dragóner (56.), Zombori (62.) illetve Tóth M. (10.), Nagy T. (17.), Csiszár (11-esből, 74.)
sárga lap: Kriston (36.), Dragóner (63.)

9. perc: Nagy T. kiugratta Tóth Mihályt, aki 8 méterről, laposan a jobb sarokba helyezett (0-1).

15. perc: Nagy T. középre akarta adni a labdát, amely a becsúszó Dragónerről visszapattant elé, s így közelről a fekvő Szűcs L. fölött könnyedén a kapuba emelt (0-2).

53. perc: Szabó T. átadásával Jovic lefordult a védőkről, s 10 méterről a bal sarokba emelt (1-2).

54. perc: A soproniak röviden szabadítottak fel, s Dragóner 21 méterről a kapu jobb sarkába rúgta a labdát, amely még megpattant egy soproni játékoson (2-2).

61. perc: Pinte beadását Zombori 5 méterről a kapuba fejelte (3-2).

73. perc: Somogyi ugratta ki Nagy Tamást, aki betört a 16-osra, ahol Cheregi buktatta. A büntetőt Csiszár a bal felső sarokba helyezte (3-3).

Csank János: - Szünetben azt mondtam a játékosaimnak, ezt a meccset elvesztettük, de a második félidőt nyerjük meg 1-0-ra, 2-0-ra, vagy 3-0-ra, és akkor meglátjuk. 3-2- után sem voltam biztos a győzelemben, mert ilyenkor még egy gól kellene a siker bebiztosításához. Szinte törvényszerű volt, hogy a Sopron kiegyenlít. Az ellenünk megítélt tizenegyes jogos volt. Gyepes az első két gól előtt hibázott, egyébként is sok pontot vesztettünk már.

Reszeli Soós István: - Az egész mérkőzést figyelembe véve a csapat jó teljesítményt nyújtott, kár volt a párperces rövidzárlatért. Bár hozzá szeretném tenni, 2-1-nél szóltam, hogy csere lesz, de a partjelző ezt nem jelezte a bírónak. Nagy dolog, hogy 2-3 után tudtunk egyenlíteni, s úgy érzem, hogy a hajrá is a miénk volt.

10 gólos: Ferenczi (MTK), Illés (MTK)
8 gólos: Egressy (Zalaegerszeg), Preisinger (Haladás)
7 gólos: Tóth M. (Sopron), Waltner (Zalaegerszeg)
6 gólos: Kenesei (Zalaegerszeg), Sira (Sopron), Terjék (Videoton), Tokody (Újpest)
5 gólos: Dvéri (Újpest), Filipovic (Haladás), Sasu (Kispest), Vagner (Újpest)