Társoldalunk:

Madridi rangadó, NB I, pályán a Bayern, az MU, a Liverpool és a PSG is

2020.02.01. 10:12

A La Ligában Real Madrid-Atlético Madrid rangadót rendeznek, folytatódnak az OTP Bank Liga küzdelmei, de pályára lép többek között a Bayern München, az Manchester United, a Liverpool és a PSG is. A Győr női kézicsapatára BL-meccs vár a Buducnost ellen, a döntőkkel folytatódik az Australian Open. Kosárlabda, motorsport, kerékpár, alpesi sí és sznúker is színesíti a programot.

A szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

M4 Sport
14.30: Kosárlabda, férfi NB I, Körmend-PVSK
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Mezőkövesd
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-MOL Fehérvár

Sport 1
14.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, DVSC-Kastamonu
16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Győr-Buducnost
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-Minnesota Timberwolves

Sport 2
13.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, St. Pauli-Stuttgart
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Bayern München
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Mönchengladbach
20.45: Kézilabda, német bajnokság, Hannover-Kiel

Eurosport 1
9.30 és 12.15: Tenisz, Australian Open, női egyéni és vegyes páros döntő
14.00 és 20.00: Sznúker, Német Masters
23.30: Kerékpár, Vuelta a San Juan, 6. szakasz

Eurosport 2
8.20: Síugrás, világkupa, Szapporó
11.00: Alpesi sí, világkupa, Garmisch-Partenkirchen, férfi lesiklás
12.45: Északi összetett, világkupa, Seefeld
14.55: Terepkerékpár, világbajnokság, Dubendorf
18.20 és 21.50: Szabadstílusú sí, világkupa, Mammoth Mountain, Slopestyle és Félcső

Digisport 1
13.10: Labdarúgás, Premier League, Leicester-Chelsea
15.40: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Southampton
18.00: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Parma
20.40: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Roma

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Brescia
18.00: Motorsport, SuperEnduro GP, Budapest

Digisport 3
17.25: Labdarúgás, Ligue 1, Paris Saint-Germain - Montpellier
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nimes-Monaco

Spíler1 TV
18.15: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Wolverhampton Wanderers

Feszült meccs várható a madridi városi rangadónForrás: AFP/Giuseppe Cacace

Spíler2 TV
12.55: Labdarúgás, La Liga, Granada-Espanyol
15.30: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Atlético Madrid
18.25: Labdarúgás, La Liga, Mallorca-Valladolid
20.40: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Celta Vigo