M4 Sport
8.00 és 11.00: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Szepang, 1. és 2. futam
9.15: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, a 3. helyért
12.15: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, döntő
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-FTC
Duna World
13.05: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Szepang, 3. futam
Sport 1
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Stuttgart-Kiel
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Mönchengladbach
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-Frankfurt
20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London
Sport 2
13.30: Darts, PDC-világbajnokság, London
19.00: Amerikaifutball, NFL, Tennessee Titans-Houston Texans
22.30: Amerikaifutball, NFL, San Francisco 49ers-Atlanta Falcons
Eurosport 1
8.00, 11.00 és 13.00: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Szepang, 1., 2. és 3. futam
9.00: Alpesi sí, vk, Val d'Isere, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
12.30 és 14.00: Sílövészet, vk, Hochfilzen, női 10 km és férfi váltó
15.35: Síugrás, vk, Klingenthal
19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság
Eurosport 2
10.30: Sífutás, vk, Davos, női 10 km szabadstílus
12.00: Alpesi sí, vk, Val d'Isere, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
13.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság
Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Verona-Torino
14.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Udinese
17.40: Labdarúgás, Serie A, Roma-SPAL
20.25: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Internazionale
Tabella
Helyezés | Csapat | LM | GY | V | D | Gól | GK | Pont | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Internazionale | 33 | 27 | 1 | 5 | 79-18 | 61 | 86 | D GY GY D GY |
2. | AC Milan | 34 | 21 | 7 | 6 | 66-43 | 23 | 69 | GY GY GY D V |
3. | Juventus | 33 | 18 | 5 | 10 | 47-26 | 21 | 64 | D V GY D D |
4. | Bologna | 33 | 17 | 5 | 11 | 48-26 | 22 | 62 | GY GY D D GY |
5. | AS Roma | 33 | 17 | 9 | 7 | 59-39 | 20 | 58 | GY D GY V GY |
6. | Atalanta | 32 | 16 | 10 | 6 | 59-37 | 22 | 54 | D GY V D GY |
7. | Lazio | 33 | 16 | 13 | 4 | 42-35 | 7 | 52 | GY GY V GY GY |
8. | SSC Napoli | 33 | 13 | 10 | 10 | 50-41 | 9 | 49 | D V GY D V |
9. | ACF Fiorentina | 32 | 13 | 11 | 8 | 45-36 | 9 | 47 | D V V D GY |
10. | Torino | 33 | 11 | 9 | 13 | 31-29 | 2 | 46 | GY GY V D D |
Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Milan-Sassuolo
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Rennes
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne - Paris Saint-Germain
Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Strasbourg
Spíler1 TV
14.15: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Everton
17.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Manchester City
Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Valladolid
13.55: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Mallorca
15.55: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Betis
18.10: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Villarreal
20.40: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Real Madrid