M4 Sport
12.45: Labdarúgás, női NB I, Ferencváros-Diósgyőr
15.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Békéscsaba-Győri ETO
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Zalaegerszeg
Tabella
Helyezés | Csapat | LM | GY | V | D | Gól | GK | Pont | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paksi FC | 23 | 15 | 4 | 4 | 42-26 | 16 | 49 | GY GY V GY GY |
2. | Ferencvárosi TC | 22 | 15 | 4 | 3 | 59-22 | 37 | 48 | GY GY GY GY GY |
3. | Fehérvár FC | 23 | 12 | 8 | 3 | 42-34 | 8 | 39 | GY GY GY V V |
4. | Puskás Akadémia FC | 23 | 9 | 6 | 8 | 37-26 | 11 | 35 | V GY GY V D |
5. | DVSC | 23 | 9 | 9 | 5 | 31-29 | 2 | 32 | GY V V GY V |
6. | MTK Budapest | 23 | 9 | 10 | 4 | 29-44 | -15 | 31 | V V V GY V |
7. | Kecskeméti TE | 23 | 9 | 11 | 3 | 32-36 | -4 | 30 | GY V GY V V |
8. | DVTK | 22 | 8 | 9 | 5 | 35-35 | 0 | 29 | D V V GY D |
9. | ZTE FC | 23 | 8 | 11 | 4 | 33-43 | -10 | 28 | GY D GY GY V |
10. | Újpest FC | 23 | 8 | 12 | 3 | 29-47 | -18 | 27 | V GY V V GY |
Sport 1
13.45 és 20.15: Darts, Players Championship Finals, Minehead
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Celje-Szeged
Sport 2
9.30: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Oszaka
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Kiel-Leipzig
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Hertha
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-Carolina Panthers
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-Dallas Cowboys
Eurosport 1
10.05 és 13.15: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Levi
11.15: Síugrás, világkupa, Wisla
Eurosport 2
9.55, 11.35 és 13.40: Szánkó, világkupa, férfi és csapat váltó, Innsbruck
18.00: Úszás, Nemzetközi Úszóliga (ISL), London
Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Parma
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Brescia
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Udinese
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-Cagliari
Digisport 2
17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Zvolen
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Marseille
Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Monaco
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Montpellier
Spíler1 TV
16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Manchester United
Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Getafe
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Atheltic Bilbao
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Alavés
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Celta Vigo
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Sevilla