Társoldalunk:

Jön a Bayern-Dortmund, pályán a Barca, a Real és a Chelsea

2019.11.09. 08:11

Hétvégén számos rangadót rendeznek a legnagyobb európai bajnokságokban. Közülük szombaton a Bayern München és a Dortmund klasszikusára kerül sor. Folytatódik a küzdelem az NB I-ben is, de a nagyok közül pályára lép a Barcelona, a Real Madrid, a Chelsea, az Arsenal és a PSG is. Ugyanakkor magyar csapatoknak is szurkolhatunk, a kézilabda- és vízilabda-BL-ben egyaránt lesznek magyar érdeklődésű mérkőzések.

M4 Sport
15.15: Vízilabda, női ob I, UVSE-BVSC
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Kisvárda
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-DVTK
22.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Montreal

Sport 1
12.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Sävehof-Győr
15.15: Kézilabda, női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés, DVSC-Jagodina
17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Meskov Reszt-Veszprém
19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Kristiansand
20.30: Labdarúgás, Copa Sudamericana, Colón-Independiente

Sport 2
13.00: Kézilabda, női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés, Kastamonu-Vác
15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Leipzig
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Dortmund
20.45: Küzdősport, UFC Fight Night, Moszkva

Eurosport 1
19.25: Pályakerékpár, világkupa, Glasgow

Eurosport 2
10.00: Küzdősport, szambó-világbajnokság, Cshongdzsu

Vajon a Dortmund lesz az a csapat, aki elsőként megálljt parancsol Robert Lewandowskinak az ősszel?Forrás: Picture-Alliance/AFP/Verwendung weltweit/Werner Eifried

Digisport 1
13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Crystal Palace
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Verona
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Genoa

Digisport 2
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest - Paris Saint-Germain
20.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, OSC-Marseille

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Metz

Spíler 1
15.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Sheffield United
17.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Arsenal

Spíler 2
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Valladolid
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Granada
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Madrid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Celta Vigo