Társoldalunk:

Városi riválisának tehet nagy szívességet a ManUnited

2019.10.20. 08:31

A Premier League 9. fordulójának vasárnapi mérkőzésén a Liverpool az Old Traffordra látogat. A házigazda Manchester United az elmúlt évek legrosszabb formáját mutatja, de egy ekkora rangadóra szinte biztosan felszívja magát Ole Gunnar Solskjaer csapata. Akinek ez a mérkőzés sem lenne elég, az rendkívül sokszínű sportkínálatból választhat vasárnap.

M4 Sport
15.30: Kosárlabda, női NB I, Győr-Sopron
17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, MTK-Budafok

Sport 1
12.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Bidasoa Irún-Sävehof
14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Kristiansand-Metz
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Zagreb-Szeged

Sport 2
12.30: Labdarúgás, német 2. osztályú bajnokság, Stuttgart-Kiel
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Paderborn
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Indianapolis Colts-Houston Texans
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Seattle Seahawks-Baltimore Ravens

Eurosport 1
9.30: Atlétika, Amszterdam maraton
13.45 és 19.45: Sznúker, Brit Open, döntő

Eurosport 2
12.30: Asztalitenisz, női világkupa, Csengtu
14.30: Kerékpár, pályakerékpáros Európa-bajnokság, Apeldoorn, 5. nap
17.00: Motorsport, brit Superbike-bajnokság, Brands Hatch, 3. futam
21.00: Úszás, International Swimming League, Dallas

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Internazionale
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Roma
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Genoa
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Lecce

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-St. Étienne
17.15: Jégkorong, EBEL, alapszakasz, Fehérvár AV19-Vienna Capitals
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Strasbourg

Digisport 3
14.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Rennes
19.05: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg

Spíler1 TV
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Liverpool

Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Celta Vigo
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Betis
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Villarreal
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Valladolid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Levante