Társoldalunk:

Pályán a Fradi és a Real Madrid, rangadót játszik a Győr női kézicsapata

2019.09.01. 09:10

A Ferencváros labdarúgócsapata a Diósgyőrt fogadja az NB I 5. fordulójában, de a topligák is bőven tartogatnak érdekességeket. A Real Madrid a Villarreal otthonában javíthat, Olaszországban és Angliában pedig városi rangadót rendeznek: a Lazio az AS Romával, az Arsenal pedig a Tottenham Hotspur együttesével találkozik. Persze nemcsak foci lesz, Forma-1, tenisz, kajak-kenu, darts és kézilabda is képernyőre kerül, utóbbiban a címvédő Győr a Siófok csapatát fogadja.

A vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

M4 Sport
9.30: Forma-3, Belga Nagydíj, 2. futam
11.00: Forma-2, Belga Nagydíj, 2. futam
14.45: Forma-1, Belga Nagydíj, futam
17.00: Kézilabda, női NB I, Győr-Siófok, 2. félidő
17.45: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Diósgyőr

A Ferencváros a DVTK ellen javíthatja ki a Puskás Akadémia elleni vereségetFotó: Polyák Attila - Origo

Sport 1
13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Hamburg-Hannover
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Augsburg
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Fortuna Düsseldorf
22.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, SC Braga-Benfica

Sport 2
13.00 és 20.15: Darts, BDO World Trophy
18.15: Labdarúgás, török bajnokság, Genclerbirligi-Basaksehir

Eurosport 1
18.05: Tenisz, US Open
12.20: Autósport, Porsche Szuperkupa, Belgium
14.50: Kerékpár, Vuelta a Espana, 9. szakasz

Eurosport 2
17.15: Tenisz, US Open
12.00: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Németország
13.50: Kerékpár, német körverseny, 3. szakasz
15.50: Autósport, World Endurance bajnokság, Silverstone

Digisport 1
14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Wolverhampton Wanderers
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Tottenham Hotspur
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Internazionale

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lille
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-AS Roma
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-St. Étienne

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lille
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Racing Strasbourg-AS Monaco
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Torino FC

Spíler1 TV
15.00: Ralikrossz világbajnokság, Franciaország

Spíler2 TV
16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Mallorca
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Eibar
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Madrid