Bohózatba illő jelenetek a Sevilla Európa-liga-meccsén - videó

BELGASOCCER VOETBAL FOOTBALL FOOT EUROPALEAGUE LUIK SEVILLE
Standard's Konstantinos Kostas Laifis pictured during the match between Belgian soccer team Standard de Liege and Spanish club Sevilla, in Liege, Thursday 29 November 2018 on the fifth day of the UEFA Europa League group stage, in group J. BELGA PHOTO LAURIE DIEFFEMBACQ
Az amatőr ligákban szoktunk látni olyan bénázást, amilyen csütörtök este a Standard Liege-Sevilla (1-0) Európa-liga-meccs hosszabbításában történt.

A 93. percben Kjaer átfejelte a labdát a kirohanó Vaclík fölött, akivel még össze is szaladt, utána a hátrafelé iszkoló kapus beesett a hálóba, a labda kipattant a kapufáról, majd a Liege támadója ajtó-ablak ziccerbe hozta társát, aki helyett egy harmadik játékos lőtt – a felsőlécre, ahonnan a gólvonalra vágódott le a labda. Megrendezni sem lehetett volna jobban.

A mérkőzést Djenepo góljával 1-0-ra a Liege nyerte meg, így egy fordulóval a vége előtt Krasnodar (12p), Sevilla (9), Liege (9), Akhisarspor (0) a sorrend a csoportban.