Társoldalunk:

Magyaros rangadó Németországban, Atlético-Barca Spanyolországban

2018.11.24. 08:24

Itt van a nyakunkon a tél, ami nemcsak az időjárásból, hanem a sportkínálatból is kiderül. Amellett, hogy Angliában és Spanyolországban is rendeznek egy-egy csúcsrangadót, érdemes lesz a Bundesligát is követni a magyaros találkozó miatt, aki viszont nem rajong a fociért, annak is lesz miből választania.

M4 Sport
9.15: Autósport, GP3, Egyesült Arab Emírségek Nagydíja, 1. futam
10.45 és 13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Paks
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-MTK Budapest

Duna World
16.45: Kézilabda, női felkészülési mérkőzés, Magyarország-Franciaország

Sport 1
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Hoffenheim
17.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Paris Saint-Germain

Sport 2
9.30: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Oszaka
12.30: Küzdősport, UFC, Peking
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Düsseldorf
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke 04-Nürnberg

Eurosport 1
10.45, 14.45 és 16.30: Téli sport, északi összetett, világkupa, Ruka
15.30 és 18.30: Alpesi sí, világkupa, Killington
20.00: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise

Eurosport 2
9.00 és 14.00: Curling, Európa-bajnokság, Tallinn, női és férfi döntő
12.30: Szánkó, világkupa, Innsbruck
17.45: Labdarúgás, női U17-es világbajnokság, negyeddöntő
20.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Grenoble, női kűr
20.45: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Franciaország - Fidzsi-szigetek

Digisport 1
14.00: Tenisz, Davis Kupa, döntő, Franciaország-Horvátország
17.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-SPAL
20.10: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Frosinone

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-AS Roma
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Toulouse
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Monaco

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Ankaragücü-Besiktas
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Bordeaux

Spíler1 TV
16.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Crystal Palace
18.30: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Chelsea
21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Rangers-Washington Capitals

Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Vallecano
18.30: Labdarúgás, La Liga, Huesca-Levante
20.45: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Barcelona