Így örültek a Vidi-játékosok Milanov góljának

129

Ezzel a gyönyörű góllal szerzett vezetést a Vidi.

116

A statisztikák szerint az első 40 percben 69%-ban birtokolta a PAOK a labdát, míg a MOL Vidi 31%-ban.

105
Forrás: Csudai Sándor - Origo
Huszti Szabolcs szabadrúgásai az első félidőben is életveszélyesek voltak

104

A PAOK kezdte jobban a mérkőzést, de húsz perc után a Vidi átvette a játék irányítását, és akár a vezetést is megszerezhette volna, ha Ali Palabiyik játékvezető befújja a büntetőt Vinícius lerántásáért.

96

És itt a vége. A MOL Vidi oda-vissza legyőzte a görög PAOK-ot az Európa-ligában, és óriási lépést tett a továbbjutás felé.

96

Közben letelt a hosszabbítás, Kovácsik kirúgása után le kell fújni a mérkőzést!

95

Megint egy felívelt labda, most Prijovics vette le mellel, és ollózott kapura 18 méterről, de Kovácsik könnyedén fogta a labdát.

94

Egy felívelés után Vinícius röviden fejelte ki a labdát, Matos 14 méterről visszaollózta a labdát, de jó 2-3 méterrel célt tévesztett.

92

A játékvezető öt percet fog hosszabbítani.

91

Egy visszagurított labdát Pontus Wernbloom lőtt el 16 méterről kapásból, a labda centikkel kerülte el a jobb alsó sarkot.

90

Beléptünk az utolsó percbe. Időközben a BATE Boriszov-Chelsea meccset lefújták, a londoni csapat Olivier Giroud góljával 1-0-ra győzött.

89

Diego Biseswar bal oldali szabadrúgásából kis híján bedobás lett. Szerencsére a hollandnak nagyon nem mennek ma a pontrúgások.

87

Egy hosszan felívelt labdára Kovácsik Ádám vetődött ki, ezzel is telnek a másodpercek.

85

Amr Warda 20 méteres szabadrúgása méterekkel elkerülte a Vidi kapuját.

84

Egy rosszul sikerült ollozás után Diego Biseswarhoz került a labda, szembe került Kovácsikkal, de lövés helyett középre passzolt, azonban Fiola az ötösön tisztázni tudott.

83

A PAOK mindent egy lapra feltéve rohamoz, most a Vidi tíz emberrel védekezik.

81

Diego Biseswar 40 méteres szabadrúgása elsuhant a fejek felett, Kovácsik mutatta a védőknek, hogy ne érjenek a labdához.

79

Egy labdaszerzés után Nikolov indult meg a PAOK kapuja felé, 22 méterről lőtt, de Paschalakisz bravúrral hárított.

77
Csere le: Marko Scepovic
77

Marko Nikolics is kihasználta harmadik cseréjét. Scsepovics helyére Armin Hodzsics érkezett.

75

Stopira folyamatosan locsolja a vizet a tarkójára, úgy tűnik egyre jobb állapotban van, és nem lesz szükség cserére.

73

Kőkemény jelenet. Egy bal oldali beadás után Stopira összefejelt a lendületből érkező Léo Matosszal, a Vidi játékosát ápolni kell.

72

Az utóbbi percekben a PAOK irányítja a játékot, de komoly helyzetet nem tudott még kialakítani.

70
Csere le: Leo Jaba
70

Cserélt a PAOK. Léo Jabá helyére Amr Warda érkezett.

69

A PAOK játékosai teljesen tanácstalanok. Kovácsik Ádámnak 70 perc alatt még nem kellett védenie.

66
66

Cserélt a Vidi. Huszti Szabolcs helyére Kovács István érkezett.

66
Forrás: Csuddai Sándor - Origo
Juhász Rolandra és Kovácsik Ádámra kulcsszerep hárulhat

65

Újabb szép Vidi-akció. Nikolov futtatta a jobb oldalon Negót, a középre tekert labdájáról Scsepovics centikkel maradt le.

63
Csere le: Omar El Kaddouri
63

Ismét cserélt a PAOK. El Kaddouri helyére az Arsenal-nevelés, Cuhba Akpom érkezett.

63

Forrás: livecsore.com
Jelenleg így néz ki a MOL Vidi El-csoportja

63
A fanatikus görög szurkolók a Groupama Aréna vendégszektorában

62

Matos 19 méteres lövése jócskán elkerülte a Vidi kapuját.

60
Csere le: Dimitrios Limnios
60

Cserélt a PAOK. Limonisz helyére Biseswar érkezett.

59
Sárga lap: Boban Nikolov
59

Boban Nikolov egy kemény belépő után azonnal sárga lapot kapott.

58
Csere le: Georgi Milanov
58

Cserélt a MOL Vidi. A gólszerző Milanov megsérült, a helyén Boban Nikolov folytatja a játékot.

54

A gólszerző Milanov forgatta meg Varelát, majd 21 méterről lőtt, a labda azonban elkerülte a jobb alsó sarkot.

53

Vinícius indítása után Scsepovics törhetett volna kapura, de Crespo megelőzte, és hazaadta a labdát.

52

A vezető gól után is támad a Vidi. Marko Nikolics csapata nagyon ráérzett a PAOK sebezhetőségére.

50
Assist: Vinicius
50
Gól: Georgi Milanov
50

Megszerezte a vezetést a Vidi! Pátkai indította Viníciust, aki középre tekert, az érkező Milanov pedig öt méterről berobbant, és óriási erővel a léc alá fejelt.

49
Sárga lap: Anel Hadzic
49

Anel Hadzsics követett el taktikai faultot a félpályánál, sárga lap.

49

Nego indította Fiolát a jobb szélen, a középre lőtt labdára azonban nem érkezett senki.

48

A csoport másik mérkőzésén BATE Boriszov-Chelsea  0-1.

48

Vége az első félidőnek!

47

Sárga lapot kapott a PAOK játékosa, miután rátartott Pátkai lábára.

46
Sárga lap: Omar El Kaddouri
46

Máris itt egy Vidi-helyzet. Huszti jobb oldali szögletére Juhász érkezett, azonban kicsit magas volt neki a labda, és nem tudta rendesen megfejelni.

46

A Vidi kezdte a második félidőt.

46

Az utolsó pillantra is maradt Vidi-helyzet. Georgi Milanov távoli lövése telibe találta Fernando Varelát, a labda azonban visszakerült hozzá, ismételt is 17 méterről, de nem találta el a PAOK kapuját.

45

A játékvezető két percet hosszabbít az első félidőben.

43

Most Pontus Wernbloom rúgott oda Anel Hadzsicsnak, egyre keményebb a mérkőzés.

43

Két perce áll a játék, mert Léo Jabát kellett ápolni Pátkai Máté belépője után.

40

Huszti indítása után Scsepovics törhetett volna kapura, de a játékvezető les miatt megállította. Ez is elég kérdéses ítélet volt, úgy tűnt José Ángel Crespo belógott.

38

Az első félidő második felére a MOL Vidi egyértelműen átvette a játék irányítását, akár a vezetést is megszerezhette volna.

36

Fernando rúgott oda nyújtott lábbal Stopriának, ezúttal elmaradt a sárga lap.

35

Egy hosszú indítás után Scsepovics startolt a kapu felé, de a görög kapus Paschalakisz együtt élt a játékkal, és tisztázott a szerb csatár.

33

Huszti jobb oldali szögletére Juhász Roland érkezett a rövid oldalon, de egy görög védő megelőzte, és kifejelte előle a labdát.

31

Huszti jobb oldali szabadrúgása után Vinícius Paulo tűnt el Pontus Wernbloom mellett a tizenhatoson belül, de a török Ali Palabiyik játékvezető sípja néma maradt. Pedig a svéd játékos láthatóan megfogta a magyar válogatott játékos kezét.

29
Sárga lap: Leo Jaba
29

Léo Jabá harcolt Fiola Attilával, majd keményen hátracsapott a Vidi védőjének, akit ápolni kell. A PAOK játékosa megúszta sárga lappal.

28

Vinícius Paulo indította Husztit, de a labdája túl hosszú volt.

25

Omar El Kaddouri kapott labdát a bal odalon, szöktette volna a mellette futó Alin Toşcát, de túl hosszan passzolt, így a labda elhagyta a játékteret. Érezhetően nagyon idegesek a görögök, ami csak jól jöhet a Vidinek.

23

Túl vagyunk az első félidő felén. A Vidi a tőle megszokott taktikus játékot hozza. Marko Nikolics ezúttal is megszervezte csapata védekezését. A PAOK játékosai egyelőre szenvednek a Groupama Arénában.

20
Sárga lap: Attila Fiola
20

Fiola Attila kezezett a félpályánál, a török játékvezető sárga lapot adott neki.

19

Egy jobb oldali beívelés után Marko Scsepovics ugrott fel fejelni, de a görögök kapusa, Alexandrosz Paschalakisz lehalászta a fejéről a labdát.

17

Léo Matos ugrott fel fejelni Stopirával, a két játékos ütközött a levegőben, a görög csapat játékosa lent maradt a földön.

15

Negyedóra telt el a mérkőzésből, egyelőre nincs gól. A csoport másik mérkőzésén: BATE Boriszov-Chelsea 0-0.

13

Továbbra sem volt komoly helyzete egyik csapatnak sem, a görögök támadnak, de a Vidi zártan védekezik.

10

Egyelőre a görögök játszanak kezdményezőbben, de ez semmit sem jelent, hiszen a MOL Vidi életveszélyesen kontrázik.

7

Léo Matos kapott labdát a jobb szélen, középre centerezett, de a jól helyezkedő Vinícius Paulo kirúgta a labdát a középen érkező Alekszandar Prijovics elől.

5

Léo Jabá kapott labdát a bal oldalon, befelé cselezett, majd 16 méterről lőtt, de Fiola blokkolta a kísérletet.

3

Az első Vidi-akció. Scsepovics tette ki a labdát a jobb szélre Negónak, a francia játékos középre tekert, de egy hazai védő kifejelte a labdát az érkező Milanov elől.

2

Egyelőre a görögök birtokolják többet a labdát, de a MOL Vidi játékosai agresszív letámadással indítják a mérkőzést.

1

A PAOK kezdte a mérkőzést!

0

A PAOK-ot rengeteg görög szurkoló kísérte el a Groupama Arénába. A vendégszektor csordultig megtelt.

0

A játékosok már az öltözőfolyosón, hamarosan kezdődik a mérkőzés.

0

Forrás: molvidi.hu
Így néz ki a MOL Vidi öltözője a Groupama Arénában

0

"A BATE nagyon könnyen nyert Budapesten, mi pedig nagyon könnyen Fehéroroszországban, könnyen vettük a görög bajnokikat is, talán azt hittük, a Vidi ellen is könnyű dolgunk lesz.A Chelsea elleni meccs után fordult a kocka, hiszen a Vidi ráérzett, mi is lehet a játéka.Nagyon nehéz helyzetben érkeztek Görögországba, most viszont kedvezőbb szituációban várják a csütörtöki meccset. De elmondhatom, jól felkészültünk az ellenfélből" – mondta a görögök edzője, Razvan Lucescu a szerdai sajtótájékoztatón.

Forrás: Sputnik/Alexey Filippov
Razvan Lucescu bevallotta, hogy az első meccs előtt lebecsülte a Vidit

0

"A budapesti meccs a két héttel ezelőtti ellentettje lesz, a PAOK most nem számolgathat, a lehető legjobb csapattal kell kiállniuk, pontot kell szerezniük, ha tovább akarnak jutni – mondta Nikolics, kiemelve egy nagyon fontos részletet: A döntetlen jó eredmény matematikailag, de ha ezzel a céllal futunk ki, akkor ki fogunk kapni. Nyerni akarunk, és akkor lehet, hogy összejön a pontszerzés" – tette hozzá a MOL Vidi edzője.

Forrás: MTI/Kovács Tamás
Marko Nikolics, a MOL Vidi edzője két hete tökéletes taktikát dolgozott ki a PAOK elleni El-meccsre

0

A PAOK Szaloniki kezdőcsapata:

0

A MOL Vidi FC kezdőcsapata:

0

A MOL Vidi FC az Európa-liga csoportkörében három találkozó után 3 ponttal állnak a csoportban, csakúgy, mint a fehérorosz BATE és a görög PAOK. Csütörtökön a szaloniki csapat elleni visszavágó következik, amelyet, ha megnyer Marko Nikolics együttese, lépéselőnybe kerülhet riválisaival szemben a csoportból való továbbjutásért.

0

Köszöntjük kedves olvasóinkat!

Hamarosan kezdődik a MOL Vidi FC-PAOK Szaloniki mérkőzés az Európa-liga csoportkör 4. fordulójából.