Zemgales Olimpic Centre stadium, 2017.07.06., 02:00

Ferencvárosi TC Ferencváros
KözvetítésCsapatok
93

Itt a vége, a Ferencváros kettős győzelemmel jutott tovább az Európa Liga második selejtezőkörébe, ahol ha nem történik csoda a dán Midtjylland lesz majd a zöld-fehérek ellenfele. Hamarosan jelentkezünk a Vasas-Beitar Jeruzsálem mérkőzéssel.

90

Három perc hosszabbítás következik.

89

Kluskins lőtte kapu fölé a szabadrúgást.

88
Csere le: Valdo Alhinho
88

A szabadrúgás előtt cserélnek a lettek, Alhinho le, Lazdins be.

88

Koch kapott sárgát egy lökésért

84

Elkezdjük gyűjteni a teljesen felesleges sárga lapokat... Leandro csúszott be, mikor már sokszor figyelmeztette a játékvezető.

81

Oss és Moutari kakaskodott, sárga ide is oda is.

81

79

Leandrót figyelmezteti a játékvezető egy szabályosnak tűnő becsúszás után, Ledesma ívelése után Oss fejelt kapu mellé.

75
75
Csere le: Endre Botka
75

Újabb két csere a Fradiban, Botka helyett Csernik, Gera helyett Hajnal a pályán.

75

74

Bőle bolondított meg egy védőtt a jobboldalon, de nem nagyon tudott utána kinek passzolni, el is halt a helyzet.

73

Ledesma sokadik veszélyes ívelése éppen csak elkerülte Dibusz kapuját.

71
Csere le: Varga Roland
71

Doll is cserél, Varga Roland helyére érkezik a debütáló Rui Pedro.

69
Csere le: Ante Bakmaz
69

Cserélnek a lettek, Bakmaz helyére Razulis érkezik.

68

Finoman szólva is visszavettek a csapatok a tempóból...

62

A lettek olyan tökélyre fejlesztették a nagy bedobásokat, hogy már a kapu mögé dobták a labdát.

60

Bőle lőtt kapura egy jó csel után, de gyengére sikerült a próbálkozása, Ikstens simán védett.

57
Csere le: Artis Jaudzems
57

Itt a mérkőzés első cseréje, a lettek frissítenek. Grigaravicius helyére érkezik Jaudzems.

54

A lettek egy hatalmas bedobás után a Fradi kapujába juttatják a labdát, de a játékvezető szabálytalanságot látott előtte, szabadrúgás kifelé.

50

Kicsit bátrabban kezdték a lettek a második félidőt, de nem forog veszélyben a magyar kapu.

46

Priskin kapott egyből egy komoly rúgást, de tudja folytatni a játékot.

46

Elkezdődött a második félidő

45

Vége az első félidőnek. A Ferencváros akarata érvényesült az első félidőben, könnyen lehet, hogy a lényegi kérdések már eldőltek az első félidőben, összesítésben három gól a Fradi előnye, negyedórányi pihenő következik.

44

Megint Ledesma került a földre, ezúttal Lovrencsics rúgott oda neki.

41

Gorriarrán pakolt oda Ledesmának, jár a sárga.

37
Gól: Tamás Priskin
37

GÓL! Priskin góljával vezet a Fradi! Bőle indult meg újra a jobboldalon, majd Vargához passzolt, akinek a lövését védte Ikstens, a kipattanót Priskin előbb a bevetődő védőbe lőtte, majd a kipattanót egy másik lábon megpattanva már a lett kapuba. Összesítésben már 3-0 a Fradinak.

35

Varga lépett ki üresen, lövését védte Ikstens, de közben a partjelző behúzta a lest.

32

Itt a meccs első sárgája, Alhinho rúgta fel Varga Rolandot.

27

Megint Bőle akciózott, középre gurított az alapvonalról, majd a labda egy lett védőről a kapufára pattant, Priskin próbált még becsúszva kapura lőni, de mellé gurult a labda.

25

Bőle húzott befelé a jobboldalról, majd ballal lőtt kapu mellé.

23

Ledesma ívelése után Dibusz Dénes kezéből perdült ki a labda, de szerencsére csak szögletre, amiből nem lett további gond.

20

Egy szép akció után Gorriarrán lőtt középről, de nem találta el a kaput.

16

Moutari sokadszor kerül a lett védők mögé a balodalon, szögletet tudott kiharcolni, de Varga ívelése után tisztáznak a védők.

14

Ledesma révén a Jelgava végezhetett el szabadrúgást, de a védők megoldották feladatukat a beívelést követően.

10

Az uruguayi Gorriarrán vállalkozott lövésre, de kapu fölé célzott.

6

Továbbra is a zöld-fehérek akarata érvényesül, szögletig és blokkolt lövésekig jutott eddig a Fradi.

3

A Fradi birtokolja a labdát, egyelőre a hazaiak térfelén zajlik a játék.

1

A Ferencváros kezdte a találkozót.

0

A csapatok már a pályán, hamarosan kezdődik a mérkőzés, reméljük, nem kell majd izgulnunk, ami a továbbjutást illeti.

0

Lettországban 16 fok várja a csapatokat, mondhatni ideális az időjárás egy jó mérkőzéshez.

0

Ami a Fradi kezdőjét illeti Otigba sérülése miatt Koch került a védelembe, illetve Radó András helyén Bőle Lukács kezd, aki az első meccsen csereként kapott lehetőséget.

0

A lett csapat komolyan készült a mai mérkőzésre, azt ígérték, többet fognak támadni mint a budapesti meccsen.

Kőkemény kupameccs vár a Fradira Rigában

Csütörtökön az Európa Liga-selejtező első fordulójának visszavágóival folytatódnak az európai kupaküzdelmek. A Ferencváros kétgólos előnnyel utazik Lettországba, de Thomas Doll vezetedző így is nehéz meccsre számít, míg Michael Oenning szerint a Vasas helyzete úgy sem reménytelen, hogy a párharc első meccsét 4-3-ra elveszítette a Beitar Jeruzsálem ellen.

\n

0

A Ferencváros az első mérkőzésen 2-0-ra tudott nyerni Varga Roland két találatával.

0

Köszöntjük olvasóinkat, a Jelgava-Ferencváros mérkőzéssel indul a magyar csapatok csütörtöki nemzetközi kupaszereplése, 20.30-kor a Vasas a Beitar Jeruzsálem csapatát fogadja majd, arról szintén élőben tudósítunk majd.