Óriási kapushibája után is győzni tudott az Inter - videó

Diego Godín
Diego Godin of FC Internazionale during the UEFA Champions League stage match between Internazionale and Barcelona at Stadio San Siro, Milan, Italy on 10 December 2019 (Photo by Giuseppe Maffia/NurPhoto)
A Serie A 32. fordulójának hétfő esti zárásaként az Inter fogadta a Torinót. A hazaiak a mérkőzés előtt mindössze három pont távolságra voltak a második helytől, míg a vendégek öt pontra álltak a 18., már kieső helytől. A meccs végül 3-1-s hazai győzelemmel ért véget.

A 17. percig kellett várni az első gólig a találkozón, amikor egy szögletet követően a hazaiak kapusa óriásit hibázott, és kiejtette a kezéből a labdát a gólvonalnál álló Belotti elé, aki egész egyszerűen belőtte a labdát az üres kapuba. Ezzel 1-0 lett a Torinónak.

Az első félidőben már nem esett több találat, így 1-0-s előnnyel mehettek el a vendégek a szünetre.

A második 45 percben az Inter mezőnyfölénye góllá érett, a 48. perc végén Young bombázott közelről a kapuba, ezzel 1-1-re módosítva az állást.

Három perccel később ismét az Inter volt akcióban, Godin találata már azt jelentette, hogy 1-0-s hátrány után meg tudta fordítani az eredményt, és ehhez alig három percre volt szüksége a hazaiaknak.

A 61. percben aztán pontot tett a hazai együttes a fontosabb kérdésekre, Martinez 16 méterről leadott lövése megpattant a blokkolni próbáló védőn, és így védhetetlenül vágódott a kapuba, 3-1-re változtatva az eredményt.

Több gól már nem volt a mérkőzésen, így 3-1-re nyert az Inter.