Elődöntős a címvédő MOL Fehérvár a labdarúgó Magyar Kupában - videó

Székesfehérvár, 2020. március 11. A székesfehérvári Armin Hodzic örül a második góljának a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjében, a MOL Fehérvár FC - ZTE FC visszavágó mérkőzésen a székesfehérvári Sóstói Stadionban 2020. március 11-én. MTI/Vasvári Tamás
Elsőként a címvédő MOL Fehérvár FC jutott a legjobb négy közé a labdarúgó Magyar Kupában: a fehérvári együttes azt követően, hogy idegenben 2-0-ra kikapott, szerdán a hazai visszavágón könnyedén, 5-0-ra nyert a Zalaegerszeg ellen.

A címvédőnek mindössze 29 percre volt szüksége ahhoz, hogy megfordítsa a párharcot. A félidei 3-0-s vezetés után sem állt meg a hazai együttes, és végül 5-0-val kiütötte a Zalaegerszeget a kupasorozatból.

Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó:
MOL Fehérvár FC-ZTE FC 5-0 (3-0)
Továbbjutott: a MOL Fehérvár FC, 5-2-es összesítéssel.
18.00-kor kezdődött:
Mezőkövesd Zsóry FC-Puskás Akadémia FC 1-1 (az első mérkőzésen: 1-0), összesítésben 2-1
MTK Budapest-Dorogi FC 3-0 (1-0), összesítésben 4-0
Budapest Honvéd-Paksi FC, Szeged 2-0 (0-0), összesítésben 2-0

A Magyar Kupa elődöntőiben MTK Budapest-Budapest Honvéd és Mezőkövesd Zsóry FC-MOL Fehérvár FC találkozók lesznek.

A továbbjutás itt is két mérkőzésen dől majd el, a párharc első felvonását április 14-15-én, a visszavágókat pedig egy héttel később, április 21-22-én rendezik majd meg.