Hihetetlen baki után kapott gólt a Tottenham világbajnok kapusa

Horizontal
Tottenham Hotspur's French goalkeeper Hugo Lloris reacts after Southampton's English striker Danny Ings scores his team's first goal during the English Premier League football match between Tottenham Hotspur and Southampton at Tottenham Hotspur Stadium in London, on September 28, 2019. (Photo by Ian KINGTON / AFP) / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No video emulation. Social media in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No use in betting publications, games or single club/league/player publications. /
A Premier League hetedik fordulójában a londoni nagyok közül a Tottenham és a Chelsea is nyerni tudott.

Az előző idényben a Bajnokok Ligája döntőjében szerepelt Tottenham fordulatos meccsen tudott nyerni a Southampton ellen. A Spurs Tanguy Ndombele góljával már a 24. percben megszerezte a vezetést, majd a 31. percben megfogyatkozott a Tottenham, Aurier kapta meg gyorsan a második sárgáját is.

Nem sokkal később egyenlített a Southampton, Hugo Lloris kapitális hibája után Danny Ings egyenlített.

A második félidőben aztán megszerezte a győztes gólt a Spurs, Harry Kane szerzett fontos gólt.

A Chelsea végig nagy nyomás alatt tartotta a Brightont, de Jorginho csak tizenegyesből tudta megszerezni a vezetést, majd később Willian is betalált egy megpattanó lövés után.

Lampard első sikerét ünnepelhette a Stamford Bridge-en a Chelsea vezetőedzőjeként.

Sheffield United–Liverpool FC 0–1 (Wijnaldum 70.)
Aston Villa–Burnley 2–2 (El-Ghazi 33., McGinn 78., ill. Jay Rodriguez 68., Wood 80.)
AFC Bournemouth–West Ham United 2–2 (King 17., Wilson 46., ill. Jarmolenko 10., Cresswell 74.)
Chelsea–Brighton 2–0 (Jorginho 50. – 11-esből, Willian 77.)
Crystal Palace–Norwich 2–0 (Milivojevics 21. – 11-esből, Townsend 92.)
Tottenham–Southampton 2–1 (Ndombele 24., Kane 43., ill. Ings 39.)
Wolves–Watford 2–0 (Doherty 18., Janmaat 61. – öngól)