Döntetlen lett a Lazio-Roma

SS Lazio v AS Roma - Serie A Soccer Serie A SS Lazio AS Roma FOOTBALL calcio Italy Italia campionato scudetto giallorossi derby
Luis Alberto góljával nyert a Lazio a Roma ellen
A Serie A második fordulójában rögtön összecsapott a Lazio és az AS Roma, a Stadio Olimpicóban 1-1 lett a végeredmény.

A Lazio kezdte aktívabban a meccset, folyamatosan lőttek a kékek, akik háromszor is etlalálták a kapufát az első félidőben, igaz, a túloldalon is mentett a kapufa kétszer.

A 17. percben egy kezezés után a Roma harcolt ki egy büntetőt, amit Kolarov értékesített.

Az 58. percben egyenlített a Lazio, Luis Alberto talált a kapuba. A 86. percben Parolo pedig újra a kapufát találta el, de az eremény már nem változott.

Serie A, 2. forduló:
Lazio–Roma 1–1 (Luis Alberto 58., ill. Kolarov, 17., – 11–esből)
Cagliari–Inter 1–2 (Joao Pedro 50., Lautaro Martinez 25., R. Lukaku 72. –11-esből)
Atalanta–Torino 2–3 (D. Zapata 38., 54., ill. Bonifazi 24., Berenguer 57., Izzo 67.)
Genoa–Fiorentina 2–1 (C. Zapata 11., C. Kouame 65., ill. E. Pulgar 76.)
Lecce–Hellas Verona 0–1 (Pessina 81.)
Sassuolo–Sampdoria 4–1 (Berardi 29., 36., 43., ill. Quagliarella 67.)
Udinese–Parma 1–3 (Lasagna 17., ill. Gervinho 43., Gagliolo 59., Inglese 75.)