Életmentő Emlékérmet érdemelne a Szigethalom SC labdarúgója, Keményvári Balázs, aki megmentette a pályán a játékvezető életét. A bírót újraélesztette, amíg segítség nem érkezett.

Szerdán edzőmérkőzést játszott egymással a Fejér megyei első osztályban szereplő Martonvásár és a Pest megyei harmadosztály Nyugati csoportjában érdekelt Szigethalom SC. A találkozót a hazaiaktól az 55 éves Nagy Béla vezette, aki sokáig különösebb gond nélkül dirigálta a meccset, ám mindenki megdöbbenésére

a 36. percben leállt a szíve, és összeesett

– számolt be a csakfoci.hu.

A vendégek labdarúgója, Keményvári Balázs lélekjelenlétének és kiváló helyzetfelismerésének köszönhetően azonnal nekilátott az újraélesztésnek.

A Szigethalom SC labdarúgója, Keményvári Baláz megmentette a pályán a játékvezető életét Forrás: Szigethalom SC/Facebook

A 33 éves futballista szívmasszázzsal tartotta életben, amíg a mentők kiérkeztek a helyszínre. 25-30 perc további sürgősségi feladatok elvégzése után a székesfehérvári kórházba szállították, ahol