Hazai pályán 2-0-ra kikapott a két magyar játékossal felálló Sporting Kansas City a Zlatan Ibrahimovicot is a soraiban tudó a Los Angeles Galaxytól, míg a Chicago Fire Nikolics Nemanja nélkül játszott hatgólos döntetlent (3-3) Stieber Zoltán csapata, a D. C. United ellen.

Baráth Botod kezdőként lépett pályára a Kansas Cityben, a magyar védővel a soraiban pedig nem is kapott gólt az első 45 percben a hazai csapat Los Angeles Galaxytól.

A félidőben azonban lecserélte az edzője Baráthot, a vendég együttes pedig Ibrahimovic vezérletével végül 2-0-ra megnyerte a meccset.

Sallói Dániel a 65. percben lépett pályára, Németh Krisztián eltiltás miatt nem játszott a találkozón.

Nikolics Nemanja a kispadról nézte végig,

ahogy a Chicago Fire Nikolics Nemanja nélkül 3-3-as döntetlent ért el D. C. United vendégeként. A hazai együttesben Stieber Zoltán csereként kapott lehetőséget a 80. percben.