Ennél hülyébb gólt ebben az évben nem kaphat egy csapat - videó

Helsinki, 1997. október 11. Finnország-Magyarország labdarúgó világbajnoki selejtező mérkőzés
Helsinki, 1997. október 11. Teuvo Moilanen kapus és Sami Mahilo tehetetlenül nézi a gólvonalon átjutó labdát 1997. október 11-én, a Finnország-Magyarország labdarúgó világbajnoki selejtező mérkőzés 92. percében. A magyar válogatott 1-1 arányú döntetlent ért el Helsinkiben. (MTI/EPA/HANNU VIERULA)
A május 12-én a finn másodosztályú labdarúgó-bajnokságban olyan gól esett, amelyet sokféle jelzővel illethetnénk. Nézzék meg nálunk, le fog esni az álluk!

A 8. percben járt a MYPA-Kajaani mérkőzés, amikor következett ez. A hazai csapatnak csak el kellett volna végeznie egy sima szabadrúgást.

A vendégek ezzel a góllal szerezték meg a vezetést, majd később a meccset is megnyerték 2-1-re. A Twitter-bejegyzésben feltűnik az Unkari szó, azok mi vagyunk, magyarok. A bejegyzés készítője ezek szerint még emlékezett a magyar válogatott 1997-es góljára, amellyel 1-1-re hoztuk a finnek elleni meccset, és amellyel Csank János csapata kivívta a vb-pótselejtezőn való szereplés lehetőségét.