A kihagyott 11-es ellenére is klubrekordot döntött a Torino - videó

Torino FC v Genoa CFC - Serie A Andrea Belotti (Torino FC) Torino FC v Genoa CFC Torino-Genoa torino fc toro granata genoa rossoblu grifone Olympic Grande Torino Stadium Torino Turin serie a italia Italy football game campionato FOOTBALL CHAMPIONS LEAGUE
Andrea Belotti (Torino FC) celebrates after scoring the penalty of the victory during the Serie A football match between Torino FC and Genoa CFC at Olympic Grande Torino Stadium on December 02, 2018 in Turin, Italy. Torino won 2-1 over Genoa. (Photo by Massimiliano Ferraro/NurPhoto)
A Torino legyőzte a vendég Sassuolót az olasz labdarúgó-bajnokság 36. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A Torino támadója, Andrea Belotti duplázott a meccsen, ráadásul a 17. percben egy tizenegyest is kihagyott. Az olasz válogatott csatár az utóbbi négy szezonban már hét kihagyott büntetőnél jár.

Győzelmével a Torino már 60 pontnál jár a bajnokságban, ami klubrekord a Serie A-ban.

A kiesés elől menekülő csapatok közül az Empoli és az Udinese is idegenben nyert. Az Empoli a középmezőnyhöz tartozó Sampdoriát győzte le, míg az Udinese a már biztos kieső Frosinone otthonában bizonyult jobbnak.

A Napoli 2-1-re nyert a SPAL vendégeként. Gól nélküli első felvonást követően Napoli került előnybe, és a 84. percig vezetett. A hazai egyenlítést követően aztán Mario Rui a 88. percben szerezte meg a győztes gólt a vendégeknek.