A lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ekstraklasa) 14. fordulójának szombat esti mérkőzésén a Legia Warszawa már az első félidőben három gólig jutott a Górnik Zabrze ellen – 4-0 lett a végeredmény –, a hazai gálából pedig a magyar válogatott Nagy Dominik is kivette a részét, aki a 37. percben volt eredményes.

A Legia az elmúlt két meccsén csak döntetlent játszott, így hazai pályán egyértelműen csak a három pont volt az elfogadható számára a Górnik Zabrze ellen. Ennek megfelelően már az első 45 percben eldöntötte a hazai együttes a legfontosabb kérdéseket, és 3-0-ra vezetett.

Nagy Dominik betalált a Legiában Forrás: NurPhoto/Foto Olimpik/NurPhoto/Foto Olimpik

A harmadik találat pedig a magyar válogatott középpályás,

Nagy Dominik nevéhez fűződik, aki a 37. percben Adam Hlousek kiszolgálását követően hét méterről lőtt a jobb alsó sarokba.

A második játékrészben már elmaradt a további hazai gólparádé, azért Carlitos Lopez a 82. percben még beköszönt, így Nagy Dominik - a magyar játékos végig a pályán volt - csapata magabiztos sikert aratott. A győzelmével pedig átvette a vezetést a tabellán a Legia.