A dél-amerikai Bajnokok Ligájának megfelelő sorozatban, a Libertadores Kupában bizarr jeleneteknek lehettek szemtanúi a brazil Palmerias és a paraguayi Cerro Porteno (0-1) meccsre kilátogató nézők. A hazai csapat játékosa, Deyverson teljesen elveszítette a fejét a találkozó utolsó perceiben.

Már Deyverson alakításáig sem volt unalmas a mérkőzés, ugyanis korábban a Serie A-ban a Juventus, az Internazionale és a Fiorentina mezét is viselő

Felipe Melo már az 5. percben a kiállítás sorsára jutott,

majd a Cerro Porteno a kétgólos hátrányából egyet le is dolgozott, így érthető módon feszült volt a hangulat az utolsó percekben.

Deyverson a rivális szurkolóit hergelte Forrás: Esporte Interativo

Ekkor jöttek a brazil játékos bizarr percei: a támadó az ellenfél belépőjét követően repült egyet a levegőben, majd

elkezdte hergelni a szurkolókat.

Itt még nem volt vége a támadó pillanatainak, elesett a feje felé repülő labdától, majd mindenkivel összeveszett. A végeredmény piros lap, na meg a cirkuszt megunó Marcos Caceresnek is, aki hátulról felborította Deyversont.

A Palmerias az egygólos veresége ellenére is továbbjutott, mivel az első meccsen 2-0-ra nyert, így a chilei Colo Colóval találkozik majd a negyeddöntőben.