Elképesztő gólt lőtt a Fradi korábbi támadója

Liban Abdi, Ferencváros, Fradi
A korábban a Ferencvárosban is megfordult Liban Abdi elképesztő nagy gólt lőtt a szaúd-arábiai élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Al-Ettifaq csapatában. Az Al-Raed elleni találat ráadásul három pontot ért a klubjának, amely egygólos sikert aratott idegenben (0-1).

A szomáliai származású norvég állampolgársággal rendelkező labdarúgó az Al-Raed-Al-Ettifaq összecsapás 77. percében volt eredményes. A kiváló rúgótechnikával megáldott játékos t

ávoli lövése hatalmas erővel csapódott a kapus fölött a hálóba.

Újabb gól már nem esett az összecsapáson, így nem csak szép volt a találat, hanem fontos is, mert így három pontot gyűjtött az Al-Ettifaq. A korábbi ferencvárosi labdarúgónak

a hatodik meccsén ez volt a második gólja,

az együttese pedig a 11. helyen áll a 14 csapatos bajnokságban.

A korábbi ferencvárosi támadó, Liban Abdi jelenleg a szaúd-arábiai Al-Ettifaq együttesében játszik Forrás: www.aftenposten.no

Abdi 2008 nyarán kölcsönszerződéssel került a Ferencvároshoz, majd 2010 nyarán kétéves hosszabbítást írt alá. 2012 nyarán, szerződése lejártával a portugál Olhanense csapatához került. Magyarországon 39 élvonalbeli és 14 másodosztályú mérkőzésen összesen 10 gólt szerzett.