Már jól van Sergio Agüero, aki a félidőben összeesett a Nigéria elleni felkészülési mérkőzésen, kedden Krasznodarban. Az argentin labdarúgót elővigyázatosságból kórházba vitték.

„A játékos jól van” - adott ki rövid közleményt Agüero állapotáról az argentin szövetség (AFA), hozzátéve: a csatárt csak rutinvizsgálatok miatt szállították kórházba, és később a csapatársaival együtt tért vissza a dél-amerikai válogatott szálláshelyére.

Sergio Agüero a levegőben a Nigéria elleni meccsen Forrás: Sputnik/Vitaliy Timkiv

- kommentálta a történteket honlapján a támadó klubja, a Manchester City.

Agüero a 36. percben gólt szerzett, csapata ezzel jutott kétgólos előnyhöz (2-0). Az afrikai rivális azonban még a szünet előtt szépített, majd a második félidőben fordított, és végül 4-2-re nyert. Agüero visszautazhat Angliába.