Két zseniális Szoboszlai-góllal lett a meccs embere a fiatal focista

Szoboszlai Dominik
Szoboszlai Dominik (piros mezben) a Németország-Magyarország U21-es barátságos mérkőzésen
Az osztrák másodosztályú labdarúgó-bajnokságban a 17 éves Szoboszlai Dominik csereként beállva szerzett két gólt az Austria Lustenau otthonában. Szoboszlai csapata az FC Liefering ezzel 4-2-re nyert.

A fiatal magyar futballista a szünetben állt be, ekkor 1-1 volt az állás. A 68. percben az ő góljával fordított az FC Liefering, majd csapata negyedik gólját is Szoboszlai szerezte a meccs 80. percében.

Szoboszlai Dominik (piros mezben) két gólt lőtt a Lustenau otthonában Forrás: dpa Picture-Alliance/AFP/Friso Gentsch

Szoboszlai ezzel öt gólnál tart a másodosztályban, pénteki teljesítménye miatt pedig nyugodtan nevezhetjük őt a meccs emberének.