A madridi balhé után Kassai Viktor ismét feladatot kapott a BL-ben

Kassai Viktor, Real Madrid-Bayern München
Kassai Viktort nem zárták a szívükbe a Bayern München szurkolói
Kedden este, a Bajnokok Ligája D csoportjának első fordulójában Kassai Viktor vezeti az Olimpiakosz Pireusz-Sporting Lisszabon összecsapást. Segítői Tóth Vencel és Ring György lesznek, az alapvonalnál Bognár Tamás és Andó-Szabó Sándor fog közreműködni, a negyedik játékvezető pedig Berettyán Péter lesz.

A magyar játékvezető az utóbbi hónapokban több komoly hibát is elkövetett. Legutóbb a Törökország-Horvátország világbajnoki selejtezőn nem adott meg egy jogos tizenegyest a vendégeknek 0-0-s állásnál, akik később el is vesztették a meccset.

Kassai Viktort nem zárták a szívükbe a Bayern München szurkolói Forrás: AFP/Christof Stache

Kassai a Bajnokok Ligájában legutóbb április 18-án vezetett mérkőzést, amely örökre emlékezetes marad. A Real Madrid-Bayern München (4-2) negyeddöntő visszavágóján jogtalanul állította ki a németek chilei játékosát, Arturo Vidalt, ráadásul a mesterhármast jegyző Cristiano Ronaldo két leshelyzetből született találatát is megadta, ezzel megpecsételve Bayern München sorsát.