Nikolics Nemanja és a csapata, a Chicago Fire továbbra is gödörben van a kezdeti kiváló szereplés után, ezúttal a Toronto verte 3-1-re hazai pályán, a Sallói Dániel is foglalkoztató a Sporting Kansas City viszont nyerni tudott (2-0) a Dallas elleni rangadón az MLS magyar idő szerint vasárnapra virradóra megrendezett játéknapján.

Nikolics Nemanja a kezdőcsapatban kapott helyett, majd a 82 percben Arturo Álvarez váltotta. A magyar válogatott támadó ezúttal sem volt eredményes,

így sorozatban a hetedik mérkőzésén maradt gól nélkül.

A Chicago Fire a vereségével a harmadik helyre csúszott vissza Keleten a Toronto elleni 3-1-es vereséget követően.

Nikolics és a Chicago sem szárnyal mostanában Forrás: goal.com

Az MLS Nyugati főcsoportját vezető Sporting Kansas Cityben

Sallói Dániel a kezdőcsapat tagja volt a Dallas elleni rangadón,

és bár gólt nem sikerült szereznie, Diego Rubio az első félidő hajrájában szerzett találattal, illetve Gerso Fernandes 92. percben lőtt góljával nyert a hazai gárda. Sallóit a 83. percben cserélte le Peter Vermes vezetőedző.

Sallói Dánielék az élen állnak Forrás: Origo

Stieber Zoltán még nem volt ott a DC United keretében,

ennek ellenére a washingtoni együttes június 21. óta megszerezte az első győzelmét.

A Németh Krisztiánt foglalkoztató New England Revolution magyar idő szerint vasárnap éjfélkor a New York City vendége lesz.