Valóra vált a Liverpool védőjének álma

fbl Horizontal
Liverpool's English midfielder Trent Alexander-Arnold (L) celebrates scoring the 1-0 during the Champions League football qualifier match TSG 1899 Hoffenheim vs Liverpool FC in Sinsheim, Germany, on August 15, 2017. / AFP PHOTO / Daniel ROLAND
Fantasztikus estének nevezte a Liverpool Hoffenheim elleni BL-selejtező meccsét az angolok egyik gólszerzője. A 18 éves Trent Alexander-Arnold közösségi oldalán írt érzéseiről.

A fiatal védő a 35. percben végezhetett el egy szabadrúgást, a labda úgy került a kapuba, hogy a Hoffenheim kapusa, Oliver Baumann szinte meg sem mozdult. A 74. percben a csereként beállt James Milner beadásából Haavard Nordtveit mellén megpattanva lett gól. Szalaiék a 83. percben tudtak szépíteni Mark Uth-nak köszönhetően. A 2-1-es liverpooli győzelemmel zárult meccs után az angolok újdonsult csillaga, Trent Alexander-Arnold az Instagramon azt írta: