Lukaku megszerezte első gólját az MU-ban

Manchester United v Los Angeles Galaxy GettyImageRank2 SPORT Soccer Major League Soccer Club Soccer
CARSON, CA - JULY 15: Romelo Lukaku #9 of Manchester United celebrates a goal from Anthony Martial #11 with Timothy Fosu-Mensah #24 and Henrikh Mkhitaryan #22 to take a 5-0 lead during the second half at StubHub Center on July 15, 2017 in Carson, California. Manchester United would win the match 5-2. Harry How/Getty Images/AFP
Romelu Lukaku először volt kezdő a Manchester Unitedben, és rögtön gólt szerzett, az angol labdarúgócsapat pedig azzal a találattal nyert 2-1-re az amerikai Real Salt Lake vendégeként felkészülési mérkőzésen.

Az MU győzelmében kulcsszerepet játszott Henrih Mhitarjan, aki a 29. percben csapata egyenlítő találatát szerezte, majd a 38. percben gólpasszt adott a nyáron szerződtetett belga támadónak.

A Los Angeles Galaxyt 5-2-re győzték le Forrás: AFP/2017 Getty Images/Harry How

Brit sajtóhírek szerint a manchesteriek 75 millió fontot (26,325 milliárd forintot) fizettek az Evertonnak a 24 éves Lukakuért, aki két nappal ezelőtt a Los Angeles Galaxy vendégeként 5-2-re megnyert felkészülési összecsapáson csereként mutatkozott be a Manchester Unitedben.
Az MU legközelebb pénteken, a Bajnokok Kupája felkészülési torna keretében, a városi rivális Manchester City ellen lép pályára Houstonban.