A címvédő Sopron hat ponttal nyert a Cegléd otthonában a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján.

Minden hazai csapat kikapott ezen a játéknapon. Az Európa Kupában szereplő Cegléd számára az első két negyedben úszott el a Sopron elleni találkozó, így hiába nyerték meg a másiodik két játékrészt.

Az UNI Győr viszont csak hosszabbítás után tudott győzni egy fordulatos mérkőzésen Szekszárdon. A félidőben 5 ponttal vezettek a hazaiak, akik az utolsó két negyedet viszont éppen ennyivel veszítették el, majd a hosszabbítást is jobban bírták a vendégek.

A két szoros meccs mellett a DVTK hozta a simát, a borsodiak 31 ponttal nyertek Pécsen.

Atomerőmű KSC Szekszárd-CMB CARGO UNI Győr 56-58 (10-14, 15-6, 12-14, 13-16, 6-8)
PINKK-Pécsi 424 - Aluinvent DVTK Miskolc 54-85 (12-23, 12-18, 12-16, 18-28)
VBW CEKK Cegléd-UNIQA Sopron 58-64 (14-16, 20-27, 11-9, 13-12)