Csak Dárdaiék tartják a lépést a Bayernnel

Hertha, foci, Bundesliga
Hertha Berlin's Mitchell Weiser (C) is celebrated by team mates after scoring during the German first division Bundesliga football match of Hertha Berlin vs Schalke, on September 18, 2016. / AFP PHOTO / TOBIAS SCHWARZ / RESTRICTIONS: DURING MATCH TIME: DFL RULES TO LIMIT THE ONLINE USAGE TO 15 PICTURES PER MATCH AND FORBID IMAGE SEQUENCES TO SIMULATE VIDEO. == RESTRICTED TO EDITORIAL USE == FOR FURTHER QUERIES PLEASE CONTACT DFL DIRECTLY AT + 49 69 650050
Kiváló rajtot vett a Hertha labdarúgócsapata a Bundesliga 2016-17-es szezonjában. Dárdai Pál együttese a harmadik mérkőzését is megnyerte, így a Bayern Münchennel együtt még százszázalékos.

A berliniek az első két fordulóban a Freiburgot (2-1), majd az Ingolstadtot verték (2-0), vasárnap pedig a Schalkét fogadták.

A gól nélküli első félidő után aztán beindult a csapat, előbb a 64. percben Mitchell Weiser, tíz perccel később Valentin Stocker is betalált, beállítva a 2-0-s végeredményt.

A Hertha ezúttal a Schalkét verte Forrás: AFP/Tobias Schwarz

A nap másik mérkőzésén a Dortmund elleni vereség, majd a Hoffenheim elleni döntetlen után megszerezte idei első győzelmét a Mainz, amely két góllal nyert.