Combsérülést szenvedett Andres Iniesta, az FC Barcelona világklasszis labdarúgója a Bayer Leverkusen elleni kedd esti Bajnokok Ligája-mérkőzésen.

A világ- és Európa-bajnok irányító jobb combjának hátsó részét fájlalva kért cserét a 60. percben. Az As nevű napilap azt írja, az első diagnózis szerint Iniestának 4-6 hetet kell kihagynia, így az biztos, hogy a spanyol válogatott Luxemburg és Ukrajna elleni Eb-selejtezőit kihagyja.

Iniesta hiánya érzékenyen érintheti a Barcát Forrás: AFP

A BL-meccsen a katalán együttes a 80. és a 82. percben szerzett gólokkal fordított 2-1-re a német vendég ellen, és így két forduló után vezeti csoportját. A legnagyobb sztárját, az argentin Lionel Messit térdszalag-szakadás miatt két hónapig nélkülöző Barcelona szombaton Sevillában lép pályára bajnoki összecsapáson.