Megőrjíti szurkolóit a WBA

Romelu Lukaku, Everton, foci
UNITED KINGDOM, West Bromwich : Everton's Belgian striker Romelu Lukaku celebrates scoring Everton's third goal during the English Premier League football match between West Bromwich Albion and Everton at The Hawthorns in West Bromwich, central England, on September 28, 2015. AFP PHOTO / OLI SCARFF
Hiába vezetett már 2-0-ra is a második félidő elején a West Bromwich labdarúgócsapata az Everton ellen, ezúttal sem sikerült nyernie hazai közönség előtt. A birminghami csapat negyedik otthoni meccsén sem győzött, az Everton viszont negyedszer sem kapott ki idegenben.

Eredmény, Premier League, 7. forduló:
West Bromwich Albion - Everton 2-3 (1-0)
gól: Berahino (41.), Dawson (54.), illetve Lukaku (55., 84.), A. Koné (75.)

A WBA eddig négy hazai meccse közül egyetlen pontot szerzett, egy Southampton elleni szerény 0-0-s döntetlennel. Emellett a Manchester City (0-3), a Chelsea (2-3) és az Everton is győzött (2-3) a Hawthornsban.

Romelu Lukaku duplázott Forrás: AFP/Oli Scarff

Az Everton ugyanakkor Tottenham és a Swansea otthonában elért 0-0-s döntetlenek és a Southampton elleni 3-0-s siker után ismét győzni tudott, és őrzi idegenbeli veretlenségét.