A Twitteren üzengetett egymásnak a Manchester City és az AS Roma a keddi Bajnokok Ligája-meccs előtt. A találkozó végül 1-1 lett, pedig az angolok már az ötödik percben vezettek.

A döntetlent Francesco Totti góljával harcolták ki a rómaiak, a 38 éves és háromnapos csatár így a BL történetének legidősebb gólszerzője lett.

Totti történelmi gólja 0:40-nél:

Az 1-1 a Rómára nézve kedvezőbb, és más megvilágításba helyezi a találkozó előtti twitteres üzenetváltást is.

"Nagyon várunk benneteket, és egy olyan legendás játékost, mint Totti - üzente a ManCity, csipkelődve hozzátéve: Még sosem lőtt gólt Angliában, igaz?"

"Igaz, de mindenre van egy első alkalom" - vágott vissza a Roma.

Forrás: Origo

Az idegenbeli döntetlennel (és BL-Totti rekordjával) az olaszok jöttek ki jobban a párbajból, két forduló után négy ponttal másodikok a csoportban, míg az MC egy ponttal harmadik.

Legközelebb, október 21-én CSZKA Moszkva-Manchester City és AS Roma-Bayern München meccseket rendeznek majd az E csoportban.