Menekül a népharag elől a fantomgól szerzője

Törölte profilját a Facebook közösségi portálról Stefan Kiessling, aki másfél hete győztes fantomgólt szerzett a Hoffenheim-Leverkusen német bajnokin.

A 8. fordulóban rendezett meccset a vendégek nyerték 2-1-re úgy, hogy a 70. percben Kiessling fejese az oldalhálón keresztül jutott a kapuba, a bíró mégis gólt ítélt. Ezzel lett 2-0, aztán a Hoffenheim a 88. percben szépített, ám végül nem tudott pontot szerezni.

"Többen az ő netes oldalán tombolták ki magukat, amely egy későbbi időpontban újra elérhető lesz" - közölte a leverkuseni klub.

A játékos hozzátette, hogy otthonába küldött leveleket is kapott, ami szerinte már túlment minden határon.

A német szövetség hétfői határozata értelmében mivel a bíró, Felix Brych nem sértette meg a szabályokat, nem játsszák újra a találkozót.