A Napoli a Livorno elleni négygólos győzelemmel folytatta a Sere A-ban, ezzel továbbra is két pontra van a hibátlanul listavezető Romától. Hiába vezetett 20 másodperc után a Milan Torinóban, végül 3-2-re kikapott a Juventustól. A Bologna-Verona találkozó 20 perc késéssel indult a szurkolók verekedése miatt. A Bolognát a pályán is megverték, hét forduló után még nyeretlen a csapat, és az maradt vasárnap délután a Sampdoria és a Sassuolo is. Az újonc Hellas Verona bezzeg az Európa Liga-szereplést érő ötödik helyre kúszott fel.

A forduló két rangadóját vasárnap este rendezték: a Lazio hazai pályán nem bírt a Fiorentinával, a Juventus viszont fordulatos meccset játszott a Milannal.

A hazai, torinói közönség elhűlve nézte, hogy már a 20. másodpercben a vendégeknél volt az előny: Nocerino átadását Muntari tíz méterről estében lőtte a kapuba (0-1).

A Juventus nem esett kétségbe, a 15. percben Pirlo szabadrúgásból egyenlített, és a félidőben folyamatosan nyomás alatt tartották a vendégek kapuját.

Vezetést azonban csak a 69. percben szerzett a Juve, a két perccel korábban pályára lépő Giovinco egy pimasz csel után 12 méterről kilőtte a bal alsót (2-1). Öt perc múlva Mexés kapott piros lapot (minden bizonnyal szövegelésért), a szabadrúgást Pirlo a lécre bombázta, a kipattanóra azonban jól érkezett Chiellini (3-1).

A 90. percben még egy labdaszerzés után Muntari 18 méteres lövéssel szépített, de a Juventus így is megérdemelten győzött 3-2-re.