A Ferencváros kétgólos hátrányból fordítva verte 3-2-re a Zalaegerszeget a labdarúgó NB I-ben, a győztes gólt a 92. percben lőtte a csereként beállva duplázó Juha Hakola.

NB I, 23. forduló:
ZTE FC - Ferencváros 2-3 (1-0)
Zalaegerszeg, 4286 néző, v.: Bognár
ZTE: Jahic - Pál, Bogunovic, Szalai, Hidvégi - Kocsárdi, Máté, Ganugrava (Hervas, 77.), Szakály D. - Balázs (Pavicevic, 71.), Brkic
Ferencváros: Jova - Grúz, Balog Z., Klein - Jovanovic, Busai (Lisztes, a szünetben; Hakola, 58.) - Józsi, Junior (Sváb, a szünetben), Kulcsár - Simic, Pölöskey
gólszerzők: Kocsárdi (42., 11-esből), Máté (57.), illetve Simic (61.), Hakola (71., 92.)
sárga lap: Máté (32.), Szakály D. (39.), Kocsárdi (78.), illetve Grúz (22.), Junior (41.), Balog Z. (81.)

A sereghajtó Zalaegerszeg kezdte jobban a meccset, az első győzelmére hajtott, és sokáig úgy tűnt, hogy ez meg is lehet. Kocsárdi tizenegyesével az első félidő hajrájában megszerezte a vezetést a hazai csapat, majd Máté Péter fejese után, az 57. percben már 2-0 volt az eredmény.

A Fradi Simic első ferencvárosi góljával szépített, majd beállt a cserepadon kezdő Juha Hakola, aki a szintén csereként beállt, de megsérült Lisztes Krisztiánt váltotta. A finn középpályás előbb egyenlített, majd egy távoli lövésből, a 92. percben megszerezte a győzelmet jelentő gólt is a vendégeknek.