A listavezető Bayern München kapujába immár 1108 perce képtelenek betalálni az ellenfelek, Manuel Neuer hálóőr szériáját az újonc Hertha sem tudta megszakítani, a bajorok 4-0-ra nyertek a német labdarúgó-bajnokság kilencedik fordulójában. A Stuttgart 2-0-ra verte a Hoffenheim együttesét, Hajnal Tamás gólpasszt adott, a 83. percben cserélték le.

Gyakorlatilag 13 perc alatt eldöntötte a Hertha elleni bajnokit a Bayern München, amely 4-0-ra győzött a berlini rivális ellen. Az 5. percben Gomez csetlett-botlott a kaputól 18 méterre, gyenge lövése megpattant egy bekk lábán, de éppen így vánszorgott be a kapufa érintésével a jobb alsó sarokba (1-0).

Két perc múlva a teljes vendégvédelem asszisztált, Boateng a jobbszélen befűzte Kobiasvilit, az alapvonaltól centerezett, Lell ki tudja mire várt, így a lendületből érkező Ribérynek nem volt nehéz dolga (2-0).

A 13. percben Schweinsteiger 18 méteres lövése már erősebb volt Gomez korábbi gurításánál (3-0).

A meccs ezzel el is dőlt, a 69. percben még Gomez lőtt be egy büntetőt, beállítva a 4-0-s végeredményt.

A Stuttgart 2-0-ra verte a Hoffenheimet, a meccs egyik hőse Hajnal Tamás volt, aki a 48. percben jó helyzetfelismeréssel gyorsan elvégzett egy szabadrúgást az ellenfél térfelének közepén, ívelését Okazaki vette le, és lövésével vezetést szerzett a hazai együttes.

A 2-0-s végeredményt Pogrebnyak a 77. percben állította be büntetőből, Hajnalt a 83. percben cserélték le.

Stieber Zoltán és a sérült Szalai Ádám csapata, a Mainz otthon kapott ki a frissen felkerült Augsburgtól, egyik magyar légiós sem lépett pályára.