Dzsukák Balázs csapata,  a PSV Eindhoven 3-1-re legyőzte a Fehér Csabával felálló NAC Breda együttesét a holland bajnokság negyedik fordulójában. Mindkét magyar futballista végigjátszotta a meccset.

A vendégek a félidőben még 1-0-ra vezettek, a csereként beálló Danny Koevermans azonban tíz perc alatt megfordította a meccset. A múlt héten az Ajax ellen duplázó Dzsudzsáknak ezúttal is akadtak helyzetei, egy ízben éppen Fehér kicselezése után lőtt jobbal az oldalhálóba.

eredmények:
PSV Eindhoven - NAC Breda 3-1
Twente - Waalwijk 2-1
Ajax - Sparta 0-0
Heerenveen - AZ 0-2

Az élcsoport: 1. Feyenoord 10 pont (7-0), 2. Twente Enschede 10 (6-2), 3. AZ Alkmaar 9, 4. PSV Eindhoven 8

Oroszországban Huszti Szabolcs csapata, a Zenit hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Lokomotiv Moszkvával, a szenpéterváriak egyenlítéséhez a magyar középpályás adta a gólpasszt.