David Beckham csapata, a Los Angeles Galaxy nem jutott be az amerikai profi labdarúgóliga (MLS) zárószakaszába.

A kaliforniai együttesnek ehhez győznie kellett volna a Chicago Fire ellen, de 1-0-ra kikapott. A 32 éves angol középpályás, aki az idény nagy részét térdsérülés miatt kihagyta csak a múlt héten tért vissza a pályára, a New York Red Bulls elleni (1-1) mérkőzésen csere volt, de nem alkotott nagyot.

Ahogy a vasárnapi összecsapáson sem, melyen az 58. percben lépett pályára. Beszámolók szerint érződött rajta, hogy fizikálisan nincs rendben, így nem is igazán tudta segíteni csapatát. A Chicagónak már a döntetlen is elég lett volna, de a 93. percben gólt lőtt.