Az év utolsó bajnoki mérkőzésén a Vasas egy góllal nyert a Vác otthonában a labdarúgó Borsodi Liga 17. fordulójában. A találkozó előtt egyperces gyászszünettel emlékeztek a december 3-án 74 éves korában elhunyt Machos Ferencre, aki játszott a Vasasban is. Vén Gábor, a váciak középpályása 200. alkalommal szerepelt az élvonalban.

Borsodi Liga, 17. forduló:
Vác - Vasas 0-1 (0-1)
Vác, 300 néző
v: Gergely
Vác: Köteles - Makrai (Gábor, 72.), Gáspár, Kovács P., Kunzo - Rusvay, Laskai (Balogh, 80.), Farkas (Svintek, 46.), Vén - Palásthy, Szabó.
Vasas: Németh G. - Fehér Z., Pandur, Unierzyski (Kovács G., 75.), Tóth A. - Németh N., Odrobéna, Nagy (Skita, 78.), Kiss (Ködöböcz, 89.) - Lázok, Kincses.
gól: Pandur (43.)
sárga lap: Kovács (35.), Laskai (69.), Kunzo (72.), illetve Tóth A. (62.)

43. perc: Lázok ívelt be szabadrúgást a kapu előterébe, a berobbanó Pandur 6 méterről a hálóba csúsztatta a labdát (0-1).

57. perc: Gáspár hibájából Lázok csapott le egy előrevágott labdára, és 13 méterről az oldalhálóba lőtt.

Az első játékrészben mindkét együttes nyíltan játszott, több gólhelyzetet is kidolgoztak a csapatok, de a kapuba csak a vendégek találtak be. A második félidőben a vendégek magabiztosan őrizték előnyüket.