A Győri ETO kisebb meglepetésre csak döntetlent ért el hazai pályán a játéknap előtt még pont nélkül álló Rákospalotai EAC ellen a labdarúgó Borsodi Liga harmadik fordulójában.

Borsodi Liga, 3. forduló:
Győri ETO - Rákospalotai EAC 2-2 (2-1)
Győr, DAC-pálya, 4000 néző
v.: Kassai
Győr: Stevanovic - Zsók, Kovács Z., Mátyus, Hanák - Tokodi (Dudás, 80.), Müller (Bank, 65.), Jäkl, Vincze O., Virág (Tóth P., 60.) - Bajzát.
REAC: Szentpéteri - Horváth G. (Dinka, 55.), Nagy G., Pusztai, Makra - Nyerges, Cseri, Somorjai (Kapcsos, 67.), Polonkai, Török S. - Torma (Földvári, 87.).
gól: Bajzát (40., 42.), illetve Torma (24.), Nyerges (57.)
sárga lap: Jäkl (61.), Tokodi (71.), Mátyus (85.), illetve Nagy G. (27.), Horváth (46.), Makra (71.), Török (71.), Torma (77.)

24. perc: Torma szép cselekkel tört át a hazai védelmen, majd Stevanovic kapust is kicselezve 6 méterről lőtt a kapuba (0-1).

40. perc: Müller-Virág volt a labda útja, a bal oldali beadást követően Bajzát 5 méterről pörgetett a hálóba (1-1).

42. perc: Virág remek bal oldali beadása után Bajzát 7 méterről fejelt a kapu bal oldalába (2-1).

45. perc: Bajzát 25 méteres lövése átcsúszott Szentpéteri hasa alatt, ám a labda a bal kapufáról visszapattant.

57. perc: Torma jobb oldali szöglete után Nyerges 7 méterről fejelt kapura, a labda Stevanovicról pattant a kapuba (2-2).

A mérkőzés elején a hazaiak játszottak meddő mezőnyfölényben, és a REAC egy szép egyéni alakítás után szerzett vezetést. A hajrában aztán felülkerekedett az ETO Bajzát két remek góljával. A szünetet követően gyors góllal egyenlített a REAC, majd küzdelmes játék folyt a pályán nagyobb helyzet nélkül, így megérdemelt döntetlen született.