A magyar labdarúgó-válogatott győzelemmel búcsúztatta a 2005-ös esztendőt, ugyanis Miamiban 3-0-ra legyőzte Antigua és Barbuda együttesét.

barátságos mérkőzés:
Magyarország - Antigua és Barbuda 3-0 (2-0)
Miami, 150 néző
Magyarország: Rabóczki (Vlaszák, 85.) - Vermes (Regedei, 39.), Böjte, Koller (Balog Z., 87.), Vanczák (Takács Z., 87.) - Vadócz - Feczesin (Kapcsos, 80.), Tőzsér, Priskin (Majoros, 66.) - Rajczi (Bori, 46.), Sitku (Ferenczi, 56.)
Antigua és Barbuda: Anthony (Nathaniel, 82.) - Tyriellien, Martin (Harris, 54.), Dublin, Pereira (James, 71.) - Andrew (Julian, 38.), Byers (Thomas, 66.), Simon (Bleau, 63.), Ranja - Willams, Jeffers
gól: Vadócz (10.), Feczesin (32.), Ferenczi (80.)
sárga lap: Vermes (36.), illetve Pereira (39.), Ranja (40.), Tyriellien (42.), Martin (54.)

10. perc: Vadócz cselezte be magát büntetőterületre, majd 11 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot (1-0).

32. perc: Tőzsér jobb oldali szabadrúgást Feczesin 11 méterről a jobb alsó sarokba fejelte (2-0).

67. perc: Tőzsér jobb oldali szabadrúgását követően Vadócz 8 méterről a jobb kapufára fejelte a labdát.

80. perc: Regedei jobb oldali beadását Ferenczi 7 méterről a bal alsó sarokba lőtte (3-0).

A Magyar Labdarúgó Szövetség hivatalos honlapjának (http://www.mlsz.hu) tudósítása szerint Lothar Matthäus gárdája az egész mérkőzésen fölényben játszott, így megérdemelten aratott háromgólos győzelmet.